Yüksek Lisans Tezi Hazırlama

Yüksek lisans tezi hazırlama

Yüksek Lisans Tezi Hazırlama ve Danışmanlık Merkezi

Yüksek lisans tezi hazırlamak akademik bilgi ve tecrübe gerektiren aynı zamanda geniş ve kapsamlı bir araştırma isteyen çalışmalardır.

Yüksek lisans tezinizi hazırlarken zorluk mu çekiyorsunuz en önemlisi zaman sorununuz mu var tek yapmanız gereken uzman kadromuzdan destek almanız olacaktır.

Tez yapım süreci, zaman ve araştırma gerektiren zor bir çalışma olduğu için biz bu işi geniş ve akademisyen hocalarımızla tezprojehazirlama.com olarak sizin hizmetinizdeyiz.

Tez hazırlama sürecini şu şekildedir.

ilk aşama: Tez konusunun seçilmesi; tarafınızca belirlenmiş olup hocanızın ön onayından geçmiş olan tezinizin konusudur.

İkinci aşama: Yüksek lisans tezinizin konusuyla ilgili yerli ve yabancı kaynaklar araştırılarak alıntılama yapılmadan tamamen özgün bir kaynak taraması (out-line) içindekiler kısmı yapılarak ön taslağın oluşturulmasıdır.

Bu taslağın bir kopyası tarafınıza gönderilerek hocanızın ön onay vermesi beklenir onaydan geçmesi durumunda tez yazım aşamasına geçilecektir.

Üçüncü aşma: Yazım aşaması biten Yüksek lisans tezinizin tarafımıza göndermiş olduğunuz üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun bir şekilde dizgi ve formatlama işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Hocanızın uygun bulmadığı bölümler çıkması durumunda çalışmayı tekrar tarafımıza gönderdiğiniz zaman eksikler düzeltilip tarafınıza gönderilecektir.

Yüksek lisans tezinizle ilgili gerekli bilgileri iletişim bölümünde yer alan formu doldurup mail olarak göndermeniz durumunda uzman ekibimiz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.